Naujienos

Traupis. Koduota knygos žinutė

Traupiečiai parodė, kokią mintį siunčia jų asmeninės bibliotekėlės Traupio biblioteka, prisijungdama prie Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės VB organizuoto konkurso „Koduota knygos žinutė“, pakvietė feisbuko lankytojus dalyvauti virtualiame konkurse ir sukurti smagų, mįslingą ar kokį neįprastą sakinį iš namuose esančių knygų nugarėlių.

Reikėjo peržiūrėti namuose esančias knygų lentynas, išsirinkti knygas su intriguojančiais ar tarpusavyje derančiais pavadinimais, sudėlioti sakinį skaitomą iš viršaus į apačią, nufotografuoti ir įkelti į bibliotekos feisbuke paskelbto konkurso komentarus.

Traupiečiai nustebino aktyviu dalyvavimu, sudėliojo  įvairiausių minčių, neįprastų ir linksmų sakinių. „Buvo labai įdomu, apsikrovus knygomis, ieškoti tinkančių pavadinimų ir kurti žinutę“, - komentavo viena iš dalyvių.

Bibliotekininkė, pasitelkusi komisiją iš namų – šeimos narius,  laimėtoja išriko  Jolantos  žinutę. Ji net iš septynių knygų nugarėlių sudėjo gan vientisą ir įdomų sakinį „Man labai gaila, mielasis/ Už miesto/ Už nevarstomų durų/ Tavo veido šviesa / Stipriau už neapykantą/ Pašaukė mane/ Į slėpiningąjį dvasios pasaulį“. Daugiausia paspaudimų patinka surinko ir antrąja laimėtoja tapo skaitytoja Vilma. Jos žinutė skelbė: „Lengvas būdas sulieknėti-vyno dieta-nugalėtojas lieka vienas“. „Koduota knygos žinutė“ paįvairino karantino kasdienybę, konkurso laimėtojai pelnė bibliotekos įsteigtus prizus.  Biblioteka dėkoja visiems dalyviams, kurie netingėjo padėlioti namų bibliotekėlės knygas ir surasti neįtikinamiausių sakinių.

Traupio bibliotekos informacija