Naujienos

„Tik nesakykit, kad neturi savo žavesio žiema“ Dalios Šiaučiulienės Kalėdinių-Naujametinių atvirukų paroda Staškūniškio bibliotekoje


Senų Kalėdinių-Naujametinių atvirukų paroda Staškūniškiečius perkels į laikus, kai dar nebuvo elektroninio pašto, o žmonės sveikinimus ranka rašė ant popieriaus. Tai vis dar kelia nostalgiją.

Ilgus metus kaupusi atvirukus, Dalia Šiaučiulienė vartė juos pati ir rodė bičiuliams, draugams, galiausiai pribrendo laikas pasidalyti savo kolekcija. Parodos nauda bus dviguba – Kalėdų ir Naujųjų metų atvirukai pakutens vyresnės kartos žmonių jausmus, o jaunimui primins apie tikrąsias vertybes.

„Išties galėčiau surengti atvirukų parodų įvairiomis temomis“, – prasitarė Dalia Šiaučiulienė. Ir sutarėme, kai bus kokia šventė – paroda bus.

Atvirukus gavo dovanų, įvairių švenčių proga rašytų iš draugų, giminių, artimų žmonių. Gražiausi, nuoširdžiausi žodžiai užsimiršta, o parašyti išlieka ilgai. Kiek nuostabių prisiminimų atplaukia iš praeities, kai po daugelio metų paimame į rankas senus atvirukus.

Ačiū Daliai už atvirukų kolekciją, nes ji paliečia kiekvieno mūsų širdį ir sugrąžina į gražius šiltus prisiminimus.

Daugiau nuotraukų galima pamatyti Staškūniškio bibliotekos facebook paskyroje „Staškūniškio biblioteka“


Staškūniškio bibliotekininkė Gražina Adomavičiūtė
Nuotraukos Gražinos Adomavičiūtės