Naujienos

Donaldo Kajoko romano „Skudurėlių šventė“ sutiktuvės

Rugsėjo 30 d. 17.30 val. Anykščių rajono savivaldybės Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešojoje bibliotekoje vyks susitikimas su rašytoju, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatu Donaldu Kajoku.

Susitikime su skaitytojais autorius pristatys naujausią savo romaną – paskutinę trilogijos dalį „Skudurėlių šventė“. Rašytoją kalbins poetė, Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos renginių organizatorė Elvyra Pažemeckaitė.

Donaldo Kajoko vardas – puikiai pažįstamas skaitytojams Lietuvoje ir už jos ribų. Autoriaus kūryba įvertinta gausybe Lietuvos literatūrinių premijų ir išversta į bemaž dvi dešimtis kalbų. Daugelis D. Kajoką žino kaip poetą, kuriam būdingas taupus, vakarietišką ir rytietišką tradicijas harmoningai supinantis braižas. Ne ką mažesnio pripažinimo sulaukė ir rašytojo eseistikos kūriniai bei romanai. Jo tekstai – filosofiški, kviečiantys į meditacinį susimąstymą apie pasaulį ir gyvenimo prasmę.

„Skudurėlių šventė“ yra paskutinė trilogijos (kitos dvi dalys – „Kazašas“ ir „Ežeras ir kiti jį lydintys asmenys“) dalis. Romane aprašoma dviejų vyrų mirtis, išėjimas iš pasaulio. Tai knyga apie mirties slėpinį, viltį, tikėjimą ir meilę.

Renginys iš projekto „Literatūros ir kino dienos XII“

Projektą remia: