Naujienos

Traupio bibliotekoje pasveikinti vasaros skaitymo dalyviai

Traupio biblioteka jau trečius metus įsijungia į Lietuvos apskričių viešųjų bibliotekų organizuojamą skaitymo skatinimo konkursą „Vasara su knyga“.

Vasaros skaitymo iššūkis  – tai turiningas ir smagus užsiėmimas, kurio tikslas – per vasarą perskaityti bent 5 knygas: knygą, kurios autorius yra iš šiaurės šalių, knygą, kurios pavadinime yra skaičius, knygą apie gamtą, knygą apie draugystę ir eiliuotą knygą.

Vienuolika Traupio bibliotekos skaitytojų dalyvavo šiame konkurse ir įveikė visas skaitymo iššūkio užduotis: Genovaitė Kirdeikienė, Stasė Kizienė, Justina  Kizytė,  Irena Muraškienė,  Indrė Musteikytė, Jolanta Paškevičienė,  Apolonija Pašukonienė,  Lina Rakauskienė, Janina Savickienė, Palmira  Šapelienė, Daiva Tolušytė.

Projekto organizatoriai  buvo įsteigę pagrindinius prizus: planšetinį kompiuterį, sėdmaišį, momentinį fotoaparatą, kurie buvo ištraukti burtų keliu. Projekte dalyvavo net 14 tūkstančių skaitytojų. Traupio bibliotekos skaitytojai tarp laimingųjų nepateko, bet nenusiminė, juk skaitė ne dėl prizų. Popietės poetui Pauliui Širviui atminti metu konkurso dalyviams  įteikti firminiai „Vasara su knyga“ knygų skirtukai su vaistažolėmis. O bibliotekininkės įsteigtą prizą, Jurgos Žąsinaitės knygą „Memento Grodno: dingusi Lietuvos Gardino istorija“, burtų keliu laimėjo vyriausioji projekto dalyvė Palmira.

Džiugu, kad Traupio bibliotekos skaitytojai ir vasarą neapleidžia knygos ir randa laiko skaitymui.

Ramunė Musteikienė, bibliotekininkė