Naujienos

„Kas ganosi baltose lankose?“

Yra mįslė, kurioje kalbama apie raštą, knygą: „Baltos lankos, juodos avys, kas išmano, tas jas gano“. Kavarsko pagrindinės mokyklos-daugiafunkcio centro lituanistės Ledina Baronienė, Ona Buinevičienė bei miesto bibliotekos darbuotoja Žydrūnė Šiaučiulė ir sumanė organizuoti literatūrinį žaidimą „Kas ganosi baltose lankose?“

Renginyje dalyvavo ir Antano Baranausko pagrindinės mokyklos net dvi mokinių komandos, kurias paruošė ir atlydėjo mokytoja ekspertė Dangira Nefienė.

5-8 klasių mokinių komandos turėjo parodyti savo išmonę ir literatūros žinias, atlikdami įvairias užduotis. Labai džiugu, kad mokiniai pažino rašytojus, įvardijo jų kūrybą, žinojo Maironio ir S. Nėries eilėraščius, įvardijo senovinius daiktus, augalų pavadinimus, sėkmingai išsprendė literatūrinį kryžiažodį.

Geriausiai pasirodė Kavarsko mokyklos šeštaklasiai. Tačiau labai nežymiai nuo jų atsiliko ir kitos komandos.

Mokytojos ir mokyklos direktorė Loreta Daugėlienė tikrai turėjo progos pasidžiaugti mokinių žiniomis.

Visos komandos buvo apdovanotos mokyklos direktoriaus padėkomis ir saldžiais prizais. Labai miela, kad su mokykla gražiai bendradarbiauja ir padeda organizuoti renginius miesto bibliotekos bibliotekininkė Žydrūnė.

Džiugu, kad vesti renginius, šį taip pat, mielai sutinka mūsų šaunuoliai vienuoliktokai Augustė Simanonytė ir Ignas Repečka.

Informacija ir nuotraukos:
Kavarsko pagrindinės mokyklos-daugiafunkcio centro