Naujienos

Renkame Metų knygą

Kelinti metai iš  eilės Rubikių biblioteka  dalyvauja Metų knygos rinkimų akcijoje, teikdama paraišką rinkimų organizatoriams kurios nors vienos kategorijos knygoms gauti.

Joje numatoma, kaip bus pristatytos knygos skaitytojams  ir kaip bus raginama balsuoti. Jei paraiška būna teigiamai įvertinta, biblioteka gauna knygas,  kurios yra atrinktos Metų knygos nominacijai. Šiemet  paauglių  kategorijoje rungtyniauja tarpusavyje 4 knygos, skirtingos savo turiniu bei formatu. 

Vasario pirmąją savaitę  Rubikių biblioteka kvietė skaitytojus   susipažinti su šiemet  Metų knygos rinkimuose dalyvaujančiomis paauglių kategorijos  knygomis. Mergaitės turėjo galimybę pavartyti knygas, trumpai buvo apibūdintos keliamos problemos bei turinys. Kad būtų aiškiau, peržvelgti LRT radijo laidos   „Ryto allegro“ įrašai apie susitikimus su šių knygų autoriais. Pokalbio pabaigoje balsuota už labiausiai patikusią knygą.

Balsavimas vyks iki š. m. vasario 14 d., o knygos nugalėtojos bus paskelbtos Vilniaus knygų mugėje.

Dar laiko yra, todėl visus kviečiame balsuoti už labiausiai patikusią knygą. Šiemet varžosi  5 kategorijų knygos-vaikų, paauglių, suaugusiųjų, poezijos bei publicistikos-dokumentikos.

Rubikių bibliotekos informacija