Naujienos

Tarptautinei edukacijos dienai paminėti

Sausio 24 d. Surdegio bibliotekoje vyko renginys, skirtas TARPTAUTINEI  EDUKACIJOS DIENAI paminėti.

Į ją susirinko nemažas būrelis Surdegio bendruomenės moterų. Visos iš namų atsinešė kokių nors priemonių darbeliams daryti: viena popieriaus, kita kruopų, klijų, trečia siūlų... 

Viena bendruomenės narė – Evelina Kisieliutė visas dalyvavusias  pamokino, kaip gražiai iš spalvoto popieriaus pasigaminti gėlių. Kita narė – Elena Buksnienė pamokino papuošti paprastą stiklainiuką, stalo servetėlėmis, įvairiomis kruopomis, žirniais, kavos pupelėmis, sagomis. Galima puošybai panaudoti net ir užtrauktuką. Arba kaip apipavidalinti plastiko dėžutę (pvz. nuo kremo) ir prikelti ją kitam gyvenimui, tuo pačiu apsaugant ir mūsų taip niokojamą gamtą.

Labai smagu, kad bedirbant darbelius galima,  pasidarius kavos pertraukėlę,  aptarti perskaitytą knygą. Šią dieną aptarinėjome Kristinos Sabaliauskaitės „Petro imperatorė“,  ir matytą įdomų filmą.

Ši diena visoms dalyvėms buvo labai įdomi ir prasminga. Kurios nebuvo skaičiusios aptarinėjamos knygos sužinojo apie ją, kitos pasimokėme kaip iš popieriaus galima pasipuošti namų interjerą (pvz. gimtadienio šventei), ar antrines žaliavas prikelti antram gyvenimui.

Surdegio bibliotekininkė
Žilvina Jasiulienė