Naujienos

Ateik – sužinok ir išmok!

Šių metų Lietuvos bibliotekų savaitės tema „ATEIK – SUŽINOK IR IŠMOK“.
Svėdasų bibliotekoje visą savaitę rytais su vaikučiais ir jų tėveliais skaitėme interaktyvias knygeles ir žurnaliukus, žaidėme edukacinius kompiuterinius žaidimus, mokėmės piešti ir spalvinti kompiuterinėmis programomis.


Smagu buvo sudalyvauti protmūšyje „Aš ir internetas“. Protų mūšis buvo suskirstytas į 6 turus: „Saugumas“, „Statistika“, „Trumpiniai“, „Faktai“, „Vaizdai“, „Internetas Lietuvoje“. Dalyvių jėgos buvo labai panašios. Keliais taškais aplenkęs draugus, laimėjo Ugnius iš Vilniaus, atostogaujantis pas senelius.  Buvo įdomu pasitikrinti jau turimas žinias ir įgyti naujų. Visi dalyviai apdovanoti saldžiais medaliais.

Didžiausias šurmulys vyko muilo gaminimo dirbtuvėlėse. Kol verdama tirpo muilo bazė, vartėme knygelę apie muilo gamybą, rinkomės muilams skaniausius kvapus. Vaikai išskuodė į pievas rinkti gėlių, pumpurėlių, spygliukų, kurie pagyvino gaminamus muiliukus. Rezultatai nustebino ir pradžiugino. Žuvelės, pelėdžiukai, drambliukai, drugeliai... formų, spalvų ir kvapų įvairovė... gera būti ir kurti kartu.

Inga Kilienė