Naujienos

Knyga – geriausia vasaros palydovė

Rugsėjo 18-osios popietę Traupio bibliotekoje kvepėjo aromatinėmis žolelėmis. Pabendrauti, pasidžiaugti, padėkoti prie arbatos puodelio buvo pakviesti tie skaitytojai, kurie dalyvavo Lietuvos apskričių viešųjų bibliotekų organizuotame konkurse „Vasara su knyga“.


Šios akcijos dalyviai turėjo perskaityti per vasarą bent penkias knygas nurodytomis temomis: lietuvių autoriaus knygą; knygą, kurią rekomendavo bibliotekininkas; knygą geltonu viršeliu; knygą apie keliones; ir knygą, prasidedančią skaitytojo vardo raide.

Dalyvauti konkurse užsiregistravo  15 skaitytojų, ir net 14 –ka iš jų įveikė visas užduotis. Diplomus ir vasariškus knygų skirtukus pelnė  Palmira Šapelienė, Irena Muraškienė, Rimanta Latanauskienė, Genovaitė Kirdeikienė, Janina Savickienė, Lina Rakauskienė, Daiva Tolušytė, Dalia Širmenienė, Justina Kizytė, Stasė Kizienė, Apolonija Pašukonienė, Rasa Šukienė, Audronė Kazlauskienė ir  Jolanta Paškevičienė.

Smagu, kad biblioteka turi skaitymo entuziastų, kuriems ir karštą vasarą knyga – geriausia  palydovė. Tikimės, kad ši tradicija tęsis ir kitais metais.


Traupio bibliotekos informacija