Naujienos

Nacionalinė bibliotekų savaitė Raguvėlės bibliotekoje

Šių metų balandžio 23-29 dienomis, tradicine tapusi  Nacionalinė bibliotekų savaitė, kurios šūkis „ATEIK – SUŽINOK IR IŠMOK“, buvo skirta jauniesiems bibliotekų lankytojams. 


Atkreipti  visuomenės dėmesį į vaikų, jaunimo neskaitymo socialinę problemą ir skatinti mokyklinio amžiaus vaikus bei jaunimą skaityti, eiti į bibliotekas, jose siekti žinių, mokytis ir bendrauti su bendraamžiais.

Darželinukai bibliotekoje

Linksmas vaikučių būrys iš darželio grupės „Boružiukai“   balandžio 23 d. svečiavosi Raguvėlės bibliotekoje. Mažiesiems lankytojams buvo parodytas vaikiškų knygų fondas, paaiškinta, kaip knygelės dėliojamos į lentynas. Labiausiai vaikus sudomino žaislinės-garsinės knygutės. Po to darželinukai spalvino kiaušinius ir suklijavo į vieną didelį kiaušinį. Pasipuošė savo grupėje vaikų velykėlėm.
Bibliotekų savaitės renginiai pradėti tradiciniais vidurdienio skaitymais. Raguvėlės   bibliotekoje,  buvo skaitomos  rašytojo K. Kasparavičiaus knygos. Vaikai, remdamiesi rašytojo kūriniais, suvaidino vieną iš pasakų „Kiškių mokykla“, diskutavo, vertino, iliustravo.

Vaikams biblioteka – atradimų, pažinimų, bendravimo erdvė. Gal būt bibliotekoje jie neras visų atsakymų, tačiau čia bus informacija, kur tuos atsakymus rasti.

Raguvėlės bibliotekininkė Rita Ivanova