Naujienos

„Ieškokite ir aprašykite savo krašto paslaptis“

Balandžio 16 d. Troškūnų K. Inčiūros gimnazijos bibliotekoje Linas Bitvinskas pristatė savo kūrybą vaikams.

Lietuvių kalbos mokytojas, žurnalistas, literatas yra išleidęs keturias knygas: „Vaikiškas parkas“, „Viena diena be skėčio“, „Kodėl miške švilpauti negalima“ ir „Daiktų gyvenimas“.

Pradėjęs rašyti dar vaikystėje, bet pirmąją knygą išleidęs 2015 metais, L. Bitvinskas gimnazistams papasakojo, kaip pradėjo kurti eilėraščius, kodėl rašo būtent vaikams ir apie bendradarbiavimą su iliustratoriais. Autorius kalbėjo, kad jo knygelės skirtos ne tik vaikams, bet ir suaugusiems, o kodėl rašo poeziją, paaiškino, kad „eilėraštyje, net skaitant jį kelis kartus, visada galima atrasti kažką naujo.“

Patys atidžiausi klausytojai ir uždavę klausimus gimnazistai gavo dovanų knygeles „Kodėl miške švilpauti negalima“ su autoriaus autografu.

L. Bitvinskas, dovanodamas knygą miestelio bibliotekai, užrašė: „Troškūniečiams – ieškokite ir aprašykite savo krašto paslaptis“. Kiekvienas daiktas turi savo istoriją, todėl autorius paskatino vaikus būti smalsiems, daugiau klausinėti tėvų, domėtis ir patiems kurti savas daiktų istorijas.

Troškūnų bibliotekos informacija