Naujienos

Knygos „Toks pašaukimas gamtai ir žmonėms“ pristatymas Troškūnuose

Vasario 27-osios vakarą į Troškūnų miestelio asociacijos „Kartų ratas“ patalpas gausiai rinkosi ne tik miestelio, bet ir aplinkinių kaimų gyventojai į susitikimą su biologu, pedagogu, politiku S. Obelevičiumi ir knygos „Toks pašaukimas gamtai ir žmonėms“ autore poete, literate Aldona Dudonyte-Širvinskiene.


Viešnia pristatė savo naujausią, tik pernai metais išleistą knygą. Ši knyga – tai biografinis leidinys apie Sigutį Obelevičių, apie Traupyje jo įkurtą botanikos sodą, kuriame auga apie 10 000 rūšių augalų. Tokia augalų įvairovė stebina lankytojus ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio.

S. Obelevičius  pats rašo knygas, yra net kelių knygų autorius, todėl puikiai žino, jog rašant knygą tenka įdėti ne tik protą, bet ir širdį. Svečias papasakojo apie botanikos sode auginamų augalų kolekcijas, vis naujų sėklų ar sodinukų įsigijimą, sodo priežiūrą, noriai dalijosi patarimais ir visus pakvietė apsilankyti Traupyje.

Po renginio prie mėtų arbatos puodelio  dar ilgai diskutavome mums rūpimais klausimais, o norintys galėjo įsigyti knygą su autografais. 

Troškūnų bibliotekos informacija