Naujienos

Padėkos vakaras Troškūnų bibliotekos skaitytojams

Knygos gyvena mumyse, atneša mums gyvenimą, taip kaip ir tikros draugystės. Kai kurios yra senos ir išmintingos, kai kurios – jaunos ir energingos, kai kurios liūdnos ir jaudinančios mūsų širdis, o kai kurios priverčiančios jas juoktis.    
Amerikiečių vaikų rašytoja Maura Roan McKeegan

Biblioteka, tai ne tik knygos, bet ir žmonės: bibliotekininkai, skaitytojai ir kiti lankytojai.

Kasdieninis bibliotekos darbas nėra ramus ir vienodas, nes dirbant su žmonėmis bei informacija, jis yra įvairus, o kartais ir reikalaujantis iššūkių. Bibliotekininkams savo darbą gerai atlikti žymiai lengviau, turint daug skaitytojų, sulaukus jų supratimo ir paramos bei matant nuolat dėkingas šypsenas.

Gruodžio 21 d. Troškūnų bibliotekos darbuotojos sukvietė savo skaitytojus į padėkos vakarą.

Vakarą pradėjo Troškūnų K. Inčiūros gimnazijos moksleiviai menine kompozicija „Aš esu“ (vadovė J. Pupkienė).

Tarsi skaitydami knygą, gimnazistai poetų eilėmis kalbėjo apie tėvynę, šeimą, mokyklą, apie tai, kas aktualu jaunam žmogui šiuolaikiniame pasaulyje. Būtent ši kompozicija tapo nugalėtoja respublikiniame meninio skaitymo konkurse. Vakaro pabaigoje nuoširdus ačiū skambėjo bibliotekos bičiuliams: visiems skaitytojams, knygnešiams ir tiems, kurie dovanoja mums naujas knygas.

Aktyviausiems, daugiausiai ar ilgiausiems skaitantiems, knygnešiams buvo įteiktos padėkos, visi gavo ženkliukus „Gyvenkime su knyga“ ir išminties simbolį pelėdžiuką.

Jau po renginio pakvietėme visus susėsti prie vaišių stalo, pabendrauti ir pasikalbėti.

Labai džiugu, kad miestelio biblioteka turi tiek daug ištikimų draugų.

Troškūnų bibliotekos informacija