Naujienos

Ką vadinam Gimtine?

Mažieji Traupio bibliotekos lankytojai džiugiai šventė Lietuvos valstybės šimtmetį. Popietei „Ką vadinam Gimtine“ ruošėsi iš anksto: mokėsi eilėraščių, dainelių, skaitė knygas, norėdami būti šauniausiais skaitytojais ir tapti konkurso „100 knygų – ne riba“ nugalėtojais.


Šventė prabėgo atnešdama daug džiugių akimirkų. Vaikai smalsiai klausėsi bibliotekininkės pasakojimo apie Lietuvos atsiradimą, kurį iliustravo vaikų eilėraščiai ir dainelės apie gimtinę, karžygius, knygnešius. Vaikai skyrė pačius gražiausius žodžius, linkėjimus, sveikinimus Lietuvai, kuriais papuošė sveikinimų medelį. Medelis pražydo tautiniais žiedais.  Bibliotekininkė džiaugėsi skaitymo konkurso „Šimtas knygų – ne riba“ dalyviais, kurie per metus perskaitė daugiausia knygų. Konkurso nugalėtoja tapo trečiokė Agnė Ramanauskaitė, padėkas ir prizus pelnė Eglė Baravykaitė, Ugnė Trinkūnaitė, Mykolas Jogiela, Giedrius Ramanauskas, Rugilė Morozova, Patricija Bajoriūnaitė, Dominyka Plekavičiūtė. Vaikai džiaugėsi dovanomis ir pažadėjo dar labiau draugauti su knygelėmis.

O koks gi gimtadienis be torto? Už išmoktus gražius eilėraščius, daineles Lietuvai, už meilę ir dėmesį knygutėms, bibliotekininkė visus vaišino jubiliejiniu 100–mečio tortu.

Ačiū Anykščių Didžiulių viešajai bibliotekai už paruoštas padėkas ir prizus konkurso dalyviams ir nugalėtojams.

Traupio bibliotekos informacija