Naujienos

Nacionalinė bibliotekų savaitė Andrioniškyje

Jau 17-tieji, kai Lietuvoje paskutinė balandžio mėnesio savaitė skelbiama Nacionaline bibliotekų savaite... Jos metu visose Lietuvos bibliotekose, kur jos bebūtų: Vilniuje ar Kaune, Skuode ar Šilutėje, Balbierišky ar Joniškyje, gražiausiame miestelyje Andrioniškyje – visur virte verda kultūrinis gyvenimas.

Organizuojamos knygų parodos, poezijos rytmečiai, popietės ar vakarai, knygų aptarimai, susitikimai su kuriančiais žmonėmis.

Lietinga balandžio 28-osios popietė andrioniškiečiams ir svečiams tikrai nepasirodė niūri... Su savo puikia poezija ir kerinčia šypsena atvyko kupiškėnė poetė, savanorė, Juodpėnų bendruomenės pirmininkė Giedrė Murnikovienė. Eilėraščių knyga dar leidykloje, tačiau visi likome sužavėti posmais apie rudenį, ir meilę... Pakerėjo pasakojimas apie itin kilnią jos veiklą – savanorystę...

O jau kokia poezija be muzikos?.. Ją šiandien mums dovanojo Anykščių muzikos mokyklos auklėtiniai Kasparas Kučys (eufonija), Gustas Žemaitis (trombonas). Jų mokytojas Vytautas Žiukas. Jauniesiems muzikantams akomponavo mokytoja Regina Bladikytė.

Nuoširdus ačiū visiems už dalyvavimą, tikrą širdžių šilumą, o seniūnei Laimai ir 3-iojo amžiaus Universiteto studentėms – už gėles ir šiltus sveikinimo žodžius...
 

Antanas Žvikas, Andrioniškio bibliotekos bibliotekininkas