Bibliotekų savaitė Svėdasuose


Balandžio 23 d. startavo Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė „Biblioteka – vienas pasaulis, daug istorijų”. Kadangi šie metai paskelbti literatūros klasiko K. Donelaičio metais, skaitytojams atnaujinome parodą „Donelaičiui – 300“, pasitikome juos, prisimindami klasiką ir jo kūrybą.

Meno galerijoje svėdasiškės Jurgitos Andrijauskaitės siuvinėtų paveikslų paroda. Nepaprastai gražūs darbai – įvairi tematika, subtilios spalvos. „Kūryba – mintis, jausmas, širdies blykstelėjimas, grožio, gėrio, džiaugsmo ir laimės šventė. Aš tuo alsuoju ir kurdama pajuntu, kad gyvenu“. Taip autorė atsiliepia apie savo kūrybą. Valandėlės „Atraskime rankdarbių grožį“ metu pristatėme parodą, pasakojome jaunos svėdasiškės istoriją, taip skatindami jaunų žmonių kūrybiškumą.Balandžio 25 d. bibliotekoje vyko popietė vaikams „Vaikystė su knyga“. Skaitėme pasakas, kalbėjome apie knygų išmintį ir naudą, su Onute Jėckiene dainavome dainas. Smagiai praleidome laiką, atradome bendravimo džiaugsmą.

Skaitytojai džiaugėsi naujomis (175 egz.) knygomis, kurias bibliotekai dovanojo Rūta ir Petras Baronai. Puiki, saulėta savaitė – daugiau lankytojų, daugiau bendravimo, daugiau nuoširdumo, šypsenų ir džiaugsmo.

Svėdasų bibliotekos vyr. bibliotekininkė Violeta Gliaudelienė