Pristatyta poetinių maksimų knygą "Atšvaitai"

Knygą andrioniškiečiams pristatė kraštietis rašytojas Antanas Drilinga.

Gražią, vasariškai rudenišką spalio popietę, palikę daugybę darbų ir rūpesčių, andrioniškiečiai gausiai rinkosi į biblioteką. Čia į svečius pasimatyti su kraštiečiais atvyko žinomas mūsų laikų andrioniškietis: poetas, rašytojas, knygų leidėjas ir dar devynių amatų meistras Antanas Drilinga.

Autorius pristatė savo naujausią poetinių maksimų knygą "Atšvaitai". Paskaitęs keletą posmų, supažindino su pas mus dar nedažnai sutinkamu žanru. Paklaustas apie artimiausius planus, poetas paskaitė keletą citatų iš savo užrašų knygelės, kurioje surinkta medžiaga naujai atsiminimų knygai.

Per ilgą knygų leidybos darbo stažą išleidęs daugelio autorių knygas, svečias panoro nors dalimi jų pasidalinti su kraštiečiais: greitu laiku bibliotekos lentynos pasipildys ne viena dešimtimi vaikiškų ir suaugusiems skirtų knygų. Nuoširdus ačiū svečiui.

Susitikimo nuotaiką kūrė kapelos "Pelyša" (vad. Vytautas Žiukas) dainininkės Danutė Žiukienė ir Virginija Kučienė. Skambėjo dainos Antano Drilingos žodžiais: A. Bražinsko daina "Aukštaitija mana" bei M. Noviko daina "Pasimatymas".

Andrioniškio bendruomenė dėkoja kraštiečiui rašytojui Antanui Drilingai už galimybę susitikti ir jaukiai pabūti.

Parengė:
Antanas Žvikas,
Andrioniškio bibliotekos vyr. bibliotekininkas