Šventė mažajai rašytojai

Šventė mažajai rašytojai

 

Gražią pavasario popietę Traupio pagrindinėje mokykloje vyko antrokės Indrės Musteikytės pasakų knygelės „Laikrodukas Tuksis“ pristatymas.

Pasakų rašytojai – aštuoneri metai. Spalvingoje 104 psl.knygelėje – 17 pasakų, kurių personažai – ežys, bebras, zylutė, kiškis, vilkas, varlė ir kiti herojai. Leidinį iliustravo studentė, buvusi Traupio pagindinės mokyklos mokinė Eglė Kielaitė.


Mokytojai ir moksleiviai knygelės autorei surengė tikrą šventę: Indrei skambėjo sveikinimai, dainos, jos pasakų inscenizacijas vaidino Kiškis, Morka, Žvirblis ir Zylutė. Vaikai varžėsi, kurie greičiau atliks užduotis iš „Laikroduko Tuksio“: teisingai suklijuos dėlionę, greičiau atsakys į viktorinos klausimus.

Mažąją rašytoją sveikino mokyklos direktorė J. Palikevičienė linkėdama neišpuikti, o Traupio bendruomenės pirmininkė J. Savickienė linkėjo šviesti ir šildyti, kad knyga ir kūryba išliktų svarbiausia gyvenime, iš draugų pasipylė balionų lietus... Indrę labai pradžiugino dovanotas didžiulis Begemotas, kuris dar labiau įkvėpsiąs ją kūrybai: sekanti pasaka bus skirta storuliui Begemotukui, kuris nukando debesį...

Šventę vainikavo mokyklos bendruomenės dovanotas tortas „Su pirmąja knyga“, kuriuo vaišinosi ir pasakų rašytoja, ir mokytojai ir klasės draugai.