Traupiečiai aktyviai mokosi kompiuterinio raštingumo

Traupiečiai aktyviai mokosi kompiuterinio raštingumo

 

Traupio biblioteka įsijungė į Kauno technologijos universiteto e. mokymosi technologijos centro rengiamą projektą „Kompiuterinio raštingumo mokymai“ ir pakvietė traupiečius patobulinti kompiuterinio raštingumo žinias.

Nuo 2010 m. spalio iki 2011 vasario mėn. kompiuterinio raštingumo kursus baigė trys gyventojų grupės – viso 30 traupiečių: 25 moterys ir 5 vyrai. Amžius: nuo 32 m. iki 69 m.

Kompiuterinių gudrybių juos mokė Kauno technologijos universiteto informatikos dėstytojai: Sandra Mykolaitienė, Vaidas Astrovas ir Molėtų rajono Alantos technologijos ir verslo mokyklos informatikos mokytoja Nijolė Katinienė. Dalyviams buvo išdėstytos temos: pagrindiniai įgūdžiai, informacijos paieška, elektroninės paslaugos, buvo mokoma dirbti su programomis: MS Word, MS Excel, MS PowerPoint.

Mokymų dalyviams įteikti pažymėjimai, kuriuose pažymima apie dalyvavimą Europos struktūrinių fondų paramos projekto „ Kompiuterinis raštingumas bendruomenėms – geresnės gyvenimo kokybės garantas“ kompiuterinio raštingumo mokymuose ir išlaikius testus pagal 32 val. e. Citizen programą.

Nuo kovo mėn. biblioteka įsijungs į „Langas į ateitį“ projektą „Lietuvos e.piliečiui – paslaugos internete“ir gyventojai toliau bus mokomi kompiuterinio raštingumo.

Džiugu, kad miestelio gyventojai yra ne tik aktyvūs bibliotekos skaitytojai, bet ir neatsiliekantys nuo inovatyvių technologijų ir trokštantys naujų žinių.

Ramunė Musteikienė
Traupio padalinio vyr. bibliotekininkė