Duomenų bazės ir katalogai

Mieli Viešosios bibliotekos lankytojai. 
Kviečiame naudotis duomenų bazėmis ir katalogais!!!
Čia rasite Lietuvos Respublikos teisės aktus, visateksčius elektroninius socialinių ir humanitarinių mokslų populiariuosius, medicinos, verslo ir ekonomikos žurnalus, elektroninius laikraščius, muzikos duomenų bazę ir dar daug reikalingos informacijos.

 

 

********************** *************************************************************
Anykščių viešosios bibliotekos elektroninis katalogas (Bibliotekoje)
 

Anykščių viešosios bibliotekos elektroninis katalogas

Lietuvos integralios bibliotekų informacijos sistemos (LIBIS) suvestinis katalogas (nauja versija)

Nacionalinės bibliografijos duomenų bankas (straipsniai)

 

Teisine duomenų baze INFOLEX , EBSCO duomenų bazių paketu, NAXOS Music Library , galima naudotis bibliotekoje
Dėmesio! Duomenų bazės, kuriomis galima naudotis ne bibliotekoje, pažymėtos piktograma. 

Vartotojams suteikiami individualūs slaptažodžiai, jei EBSCO Publishing duomenų baze ir NAXOS Music Library duomenų baze norite naudotis namuose.

Norėdami šiomis duomenų bazėmis naudotis namuose ar savo darbo vietoje prašome registruotis el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.
Laiške reikia parašyti savo vardą, pavardę, bibliotekos skaitytojo pažymėjimo numerį bei savo el. pašto adresą ir kokių duomenų bazių slaptažodžių pageidaujate.

Jums bus suteikti slaptažodžiai, kuriais galėsite prisijungti prie duomenų bazių ne bibliotekoje.


INFOLEX - tai teisinės informacijos paieškos sistema, kurioje pateikiami teisės aktai ir teismų praktika. Čia galite atlikti Lietuvos Respublikos valstybinių institucijų norminių teisės aktų su visais pakeitimais ir kitų dokumentų paiešką, susipažinti su ietuvos teismų praktika administracinėse, civilinėse, baudžiamosiose bylose, taip pat Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimais bylose prieš Lietuvą, Europos Teisingumo Teismo dokumentais, Seimo kontrolierių pažymomis, Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos sprendimais ir kt.
Skaityti daugiau 

 

EBSCO Publishing

 

 

  EBSCO Publishing  – tai visateksčių serijinių ir kitų leidinių straipsnių duomenų bazių paketas. (plačiau....) Šios bazės prenumeruojamos iš LMBA vykdomo ES projekto "eMoDB.LT: Elektroninių mokslo duomenų bazių atvėrimas Lietuvai" http://www.lmba.lt

   

 

 

 

Tai išsami muzikos duomenų bazė, kurioje pateikiami klasikinės, džiazo, pasaulio tautų folkloro, šiuolaikinės populiariosios, roko muzikos įrašai. Duomenų bazėje rasite kompozitorių ir atlikėjų biografijas, muzikos terminų žodyną ir kitą informaciją.
Prie muzikos duomenų bazės NAXOS Music Library“  http://anyksciai.naxosmusiclibrary.com/ bibliotekoje galima prisijungti be slaptažodžių. 
 
  

 

„Verslo žinios“ -  verslo naujienų portalas. Verslo ir  politikos aktualijos, įvykių analizė, ekspertų komentarai ir prognozės.0

BNS - tai didžiausia Baltijos šalių naujienų agentūra, teikianti svarbiausias politikos, verslo, kultūros ir kitų sričių naujienas iš Lietuvos, Baltijos šalių ir pasaulio. Prieiga prie BNS naujienų bazės yra galima per bet kokią interneto naršyklę, suvedus BNS tinklapio adresą https://www.bns.lt

 

 

 

 

Iki  metų pabaigos galėsime nemokamai naudotis VYTURIO suskaitmenintomis knygomis.
• Šiais metais visoms bibliotekoms sudaryta galimybė leisti prisijungti 1000 skaitytojų. Tai reiškia, kad naikinamas neribotas prisijungimo nuorodų dalijimas kiekvienai bibliotekai, todėl jas bus galima dalinti tol, kol bus pasiekta 1000 skaitytojų riba.
• Skaitytojui, norinčiam prisijungti prie „Vyturio“ duomenų bazės, nuoroda bus suteikiama individualiai.
• Skaitytojai bus įspėti, kad platinti savo slaptažodžių/prisijungimo kodų kitiems asmenims negalima.
• Šiais metais gauti kodai galios iki 2021 m. gruodžio 31 d.
• Seniau gauti kodai – galioja ir šiais metais.

Informuojame skaitytojus, kad, pageidaujantys skaityti VYTURIO suskaitmenintas knygas, dėl prisijungimo gali klausti:  Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. , tel. 8(381)50784

 

 

 


TAR – teisės aktų registras; 

LRS – Lietuvos Respublikos Seimo duomenų bazės;

EUR-Lex – Europos Sąjungos teisė.
Teismų praktika:


LAT – Lietuvos aukščiausiasis teismas;

LVAT – Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas.