Naujienos

Fotografijų paroda „Vakaro pasaka“ Staškūniškio bibliotekoje

Anykščių vaikų lopšelio-darželio „Spindulėlis“ auklėtojos metodininkės Dalios Šimkienės fotografijų paroda „Vakaro pasaka“ dar kartą kviečia pažvelgti į mūsų gamtos grožį.

Skaityti daugiau...

Padėka

Sunku būtų suminėti visus, kurie dalinasi asmeninių bibliotekų knygomis, ar rūpinasi, kad speciali literatūra pasiektų kuo daugiau skaitytojų.

Šį kartą už dovanotas knygas dėkojame bibliotekos bičiulėms: Vidai Augulienei, Raimondai Irkinienei ir Virginijai Vilčinskienei.

Viešosios bibliotekos informacija

Skaityti daugiau...

Mokymai pradedantiesiems!

Mokymai pradedantiesiems.

Kviečiame į tiesioginius skaitmeninio raštingumo mokymus  Anykščių bibliotekos salėje.

Skaityti daugiau...

Nuo karščio lietuviai vaduojasi skaitydami knygas

Vasara dar tik įpusėjo, o jau fiksuojami ne tik rekordiškai aukšti termometro rodikliai, bet ir skaitymo iššūkio „Vasara su knyga“ rezultatai. Šių metų akcijos šūkis skelbia, kad „Knyga – vasaros desertas!“

Skaityti daugiau...

Trys dešimtmečiai – bibliotekinei veiklai, dešimtmetis – kalendoriukų rinkimui

Retai pamatysime bibliotekininkus ant žurnalų viršelių ar pirmuosiuose laikraščių puslapiuose. Daugelis mano kad darbas bibliotekoje yra nuobodus.
Audronės Berezauskienės rašinyje apie bibliotekininkę Ligitą Matulienę įsitikinsite, kad tai įdomus ir kruopštus darbas.

Kolegos sveikina Ligitą darbo ir asmeninio jubiliejų proga.

Skaityti daugiau...

Anykščių bibliotekai dovana iš Pasvalio

Liepos 15 d. iš Pasvalio į Anykščių L. ir S. Didžiulių viešąją biblioteką atkeliavo didžiulis vokas, o tame voke dovana – anykštėno kunigo Albino Pipiro knyga „Tikėjimu, meile, viltimi“ (2011m). Dovaną biblioteka gavo iš Pasvalio krašto žurnalisto Sigito Kanišausko. Siuntėjas į knygą įdėjo atviruką su Pasvalio miesto vaizdu ir užrašė: „Viliuosi, kad iš Anykščių krašto kilusio Pasvalio krašto Garbės piliečio, kunigo Albino Pipiro knyga ras vietą Jūsų sukauptame kraštotyros lobyne. Dėkoju už malonų bendradarbiavimą. Mielai lauksiu atvykstant į Pasvalį. Šiltai ir saulėtai. Sigitas Kanišauskas, 21 07 14.“.

Skaityti daugiau...