Patarimai skaitytojams

Edukacinės programos


Vaikų literatūrosir edukacijos  skyrius siūlo edukacines programas


„Nešė velnias akmenį...“

Svečiuose pas Pukį Kutulį

Krosnies pasakos
      

Elektroninės knygos portale ibiblioteka.lt


KAS?
Jau trečius metus portale ibiblioteka.lt galima rasti ir skaityti lietuvių autorių ir į lietuvių kalbą išverstas elektronines knygas. Šiandien čia galite rinktis iš daugiau kaip 1 700 el. knygų.

KUR?
Užsisakyti el. knygas labai paprasta! Visiems, turintiems LIBIS skaitytojo pažymėjimą, papildomai užsiregistruoti nereikia – norint naudotis visomis portalo paslaugomis tereikia prie jo prisijungti. Jeigu neturite LIBIS skaitytojo pažymėjimo, galite užsiregistruoti portale ibiblioteka.lt dviem būdais: arba tik registruotis portale, arba užsisakyti skaitytojo bilietą ir kartu užsiregistruoti. Visos portalo paslaugos pritaikytos ir mobiliesiems įrenginiams. El. knygoms skaityti yra būtinas interneto ryšys.

KADA?
Pasiskolintas el. knygas galima skaityti 14 kalendorinių dienų (yra galimybė šį laikotarpį pratęsti dar dviem savaitėms) bet kur, kur jums patogu. Vienu metu galima skaityti ne daugiau kaip 2 el. knygas.

KAIP?
Patogiai. Keiskite šrifto dydį, teksto ir fono spalvą. Pagrindiniame knygos lauke taip pat galima užsirašyti kilusias mintis, įvertinti knygą, kurti savo leidinių kolekcijas, knygoms priskirti reikalingas paieškos žymas.

El. knygų sąrašą rasite čia › 

Smagaus el. knygų skaitymo!

 

 

 

Leidiniai psichikos sveikatingumo temomis

Kaip naudotis knygų išdavimo - grąžinimo savitarnos aparatu

Knygų išdavimo ir grąžinimo savitarnos aparatas

Bibliotekoje veikia knygų išdavimo - grąžinimo savitarnos įrenginys. Kviečiame pasinaudoti šia paslauga.