Naujienos

Aktuali informacija Bibliotekos lankytojams


Džiugi žinia bibliotekos lankytojams.

Nuo 2021 m. gegužės 5 dienos Anykščių L. ir S. Didžiulių viešoji biblioteka atvėrė duris savo skaitytojams.

Skaitytojai interneto skaitykloje bus aptarnaujami ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis, išskyrus vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio narius. Iki 1 valandos vienam asmeniui.

Į knygų fondus užeiti negalima. Aptarnavimas vyks pagal išankstinius užsakymus arba pagal pageidavimus vietoje.

Ekspozicijas ar parodas taip pat bus galima lankyti ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis, išskyrus vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio narius.

Edukaciniai užsiėmimai filiale Istorijų dvarelis bus vedami, kai juose dalyvauja ne daugiau kaip 5 vaikai ir užtikrinamas 30 m2 paslaugos teikimo plotas vienam vaikui, užtikrinant valstybės lygio ekstremalios situacijos operacijų vadovo nustatytas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos ir higienos sąlygas.

Lankytojai, vyresni nei 6 metų amžiaus, bus įleidžiami tik dėvintys nosį ir burną dengiančias apsaugines veido kaukes, išskyrus neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei. Šiems asmenims rekomenduojama nešioti veido skydelį.

Prieš įeidami į skyrius, visi privalo dezinfekuoti rankas, laikytis saugaus atstumo!!!

SPRENDIMAS DĖL BIBLIOTEKŲ IR VALSTYBĖS ARCHYVŲ SKAITYKLŲ DARBO ORGANIZAVIMO BŪTINŲJŲ SĄLYGŲ 2021 m. kovo 22 d.

Knygas rekomenduojama užsisakyti iš anksto!
Užsakytas knygas galite atsiimti bibliotekos vestibiulyje
darbo dienomis 9.00-17.00
šeštadieniais 8.30-16.00

Knygos užsakomos nuotoliniu būdu:
Vartotojų aptarnavimo ir informacijos skyriaus:
LIBIS kataloge http://88.119.255.95/index.jsp
tel. (8 381) 50784 ir el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.

Vaikų literatūros ir edukacijos skyriaus tel. (8 381) 51 850 ir el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.

Krašto dokumentų ir kraštotyros skyriaus tel. (8 381) 58 101 ir el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.


Justė Jablonskienė
Kultūros projektų ir personalo vadovė
Viešosios bibliotekos informacija


Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimas