Naujienos

Anykščių miesto šventės renginiai Bibliotekoje


Praėjusį savaitgalį 2020 m. liepos 24-26 dienomis Anykščiuose vyko Anykščių miesto šventė „Čia gera“.

Kaip ir kiekvienais metais Anykščių L. ir S. Didžiulių viešoji biblioteka anykštėnus ir miesto svečius džiugino edukaciniais, kultūriniais ir pramoginiais renginiais, skirtais tiek patiems mažiausiems, tiek garbaus amžiaus šventės dalyviams.

2020 m. liepos 24 dienos popietę 15 val. į Biblioteką atvyko projekto „Prisijungusi Lietuva“ atstovės Ginta Liberytė ir Simona Gogelytė su skaitmenine edukacine programa „Išmani bendruomenė“. Merginos interaktyvių veiklų ir dalomosios medžiagos pagalba, pasakojo šventės dalyviams apie skaitmeninio raštingumo užsiėmimus bibliotekose, elektroninių paslaugų įvairovę bei e. parašo galimybes ir kaip sumaniai ir saugiai naudotis internetu. Praeiviai buvo kalbinami, kviečiami sukti „išmanųjį laimės ratą“ ir atsakyti į klausimus, o mažieji šventės dalyviai buvo kviečiami pažaisti „Emoji“ žaidimą „Atspėk filmą“, kurio metu, pagal pateiktus animacinių filmų personažus, reikėjo atspėti animacinio filmo pavadinimą. Kiekvienas edukacinės programos dalyvis buvo apdovanotas šauniais „Prisijungusi Lietuva“ prizais.

Tą pačią popietę 17 val. prie Bibliotekos esančioje terasoje Bibliotekos bičiulius džiugino vaikų rašytojų Tomo Dirgėlos ir Justino Žilinkso muzikinis duetas koncertas šeimoms „Kai nesirašo“. Su rašytojais kartu atvyko ir jiems kompaniją palaikė Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos vyresnysis edukatorius Ugnius Raugalas. Koncerte skambėjo rašytojų kūrybos dainos bei eilėraščiai, skirti vaikams ir suaugusiems.

Justė Jablonskienė
Viešosios bibliotekos kultūros projektų ir personalo vadovė

Nuotraukos Violetos Matelienės