Naujienos

Jolantos Toločkaitės knygelės „Ar pažįsti žvėrelius?“ pristatymas Debeikiuose

Daug mums kyla klausimų:
Kiek žvėrelių nuostabių!
Kuo vardu ir kur gyvena?
Ar tai žino ir tėveliai?..
                Jolanta Tolockaitė

Vasario 25 dieną Debeikių bibliotekoje vyko poetės Jolantos Toločkaitės knygelės „Ar pažįsti žvėrelius“ pristatymas-edukacija. Dalyvavo Debeikių darželio vaikučiai, priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai ir 1-4 klasių moksleiviai.

Nuo pat ryto pirmasis susitikimas vyko su darželio vaikučiais. Edukacijos metu vaikai klausėsi autorės skaitomų eilėraščių apie žvėrelius, daug sužinojo paslapčių apie juos. Visi kartu deklamavo eilėraštį „Ežys“, mažieji bandė vaidinti ežį, kuris liečiamas susiriečia. Skaitant autorei eilėraščius apie „Dramblį“, „Krokodilą“ ir „Begemotą“, mažieji žaidė edukacinį žaidimą, vaidino ir gaudė muilo burbulus.

Edukacinės veiklos metu priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai ir pradinių klasių mokinukai, kartu su Jolanta garsiai skaitė eilėraščius apie žvėrelius. Mokinukai užsidėję kaukes: dramblio, krokodilo, meškos ir begemoto, skaitė visi eilėraščius, bandė vaizdingai improvizuodami vaidinti žvėrelius.

Knygelės autorė nemažai pateikė minčių, kaip pasidaryti įvairių žvėrelių kaukes, labai daug sužinojome paslapčių apie juos.

Visi labai dėkojame poetei už turiningai praleistą laiką ir nuoširdų bendravimą.

Debeikių bibliotekos bibliotekininkė
Ingrida Markuns