Naujienos

Kalėdinių istorijų skaitymas su šeima

Lapkričio 29 dieną Debeikių bibliotekoje vyko Kalėdinių istorijų skaitymas su šeima. Dalyvavo 2, 3 klasių mokiniai, mokytoja Gražina ir Ugniaus mama Viktorija.


Pirmąjį penktadienį skaitymą pradėjo Ugniaus mama, kuri perskaitė 1 skyrių, toliau Kalėdų istoriją skaitė mokytoja Gražina.

O gruodžio 6 d. vyko skaitymo pratęsimas knygos Marko Leino „Kalėdų istorija“. Kadangi bibliotekoje vyko kompiuterinio raštingumo mokymai, knygos tęsinį skaitėme bibliotekos koridoriuje.

Pasirinkome skaitymams labai nuostabią Suomių rašytojo Marko Leino knygą „Kalėdų istorija“ yra tai, ką tikrai verta skaityti per žiemos šventes.

Knyga skirta visiems tiems, kurie tiki artimo meile ir pasiaukojimu ištisas 365 dienas per metus.

Pasakojimas vyksta Korvajokio žvejų kaimelyje (Suomijoje) ir jo apylinkėse, kuriose gyvena žmogus vardu Mikalojus Oula Puki (suomiškai „Joulupukki“ yra tai, kas mūsuose vadinama Kalėdų seneliu).

 Tai šilta knyga, kurioje rasite ir židiniu, jaukių užpustytų trobelių, stūksančių kažkur nuo civilizacijos atskirtoje gamtoje. Kitaip tariant, visko, apie ką daugelis svajoja per Kalėdas. Pasakojimas apie tai, kaip drožinėti mėgstantis berniukas pamažu tampa Kalėdų seneliu.

Ši knyga – jo gyvenimo istorija. Tiksliau legenda, advento laikotarpiu, perduodama iš kartos į kartą.

Kalėdiniai skaitymai bibliotekoje buvo jaukūs, nuoširdūs ir labai šilti. Jos metu vaikai išsinešė begalę šilumos, gerumo ir nuoširdumo.

Debeikių filialo bibliotekininkė
Ingrida Markuns