Naujienos

Knygų šviesa niekada negęsta...

Gražus sutapimas, kad lapkričio 29-ąją minint Draugo dieną Viešojoje bibliotekoje lankėsi labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ atstovės. Bibliotekos direktorius Romas Kutka pasveikino visus susirinkusiuosius ir  padėkojo fondo direktorei Vaidai Mandrijauskaitei bei fondo savanorei Reginai Patalauskienei už gražią iniciatyvą.


Jau tapo tradicija, kai fondo knygų dovanojimo šventėje dalyvauja  Anykščių Antano Baranausko pagrindinės mokyklos 4 B klasės mokiniai kartu su mokytoja Daiva Barauskiene. Jaunieji skaitovai  jau nebe pirmus metus kūrybiškai papuošia renginį, pristatydami knygas,  kurių gausoje šiemet yra ir vaikų pamėgta anykštėno Lino Bitvinsko eilėraščių knyga „Kodėl miške švilpauti negalima“.

Vaikų lūpomis prabilo istorija apie Vilniaus miesto įkūrimą, miškuose gyvenančias paslaptingas būtybes, linksmuolius kiškius, stebuklinguosius senelio batus, apie slapčiausias svajones, su draugais patirtus linksmus, o kartais ir liūdnus nutikimus... Literatūrinės kompozicijos pabaigoje mokytoja Daiva skaitė apsakymą apie tikrą draugystę iš Petro Cvirkos knygos „Vaikų karas“.

Džiaugiamės ir tikime, kad Anykščių miesto, rajono ugdymo įstaigoms ir bibliotekai dovanojamos labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ knygos būtinai  suras savo ištikimiausius skaitytojus...


 
Vaikų literatūros ir edukacijos skyriaus informacija
Nuotraukos Violetos Matelienės