Naujienos

Draugų diena Elmininkų bibliotekoje

„Jei žmogus gyvendamas neįsigyja vis naujų draugų, jie netrukus pasijus likęs vienas. Draugystes reikia nuolatos puoselėti ir plėsti.“ (Marcus Tullius Cicero)
Tokiais žodžiais pakviesti į N. Elmininkus  (lapkričio 24) suvažiavo bendruomenės ir bibliotekos draugai iš Palūšės (Ignalinos r.), Pačkėnų (Utenos r.) ir mūsiškiai – anykštėnai.


Svečiai kalbėjo, pasakojo, dalinosi sumanymais ir planais: Pačkėnai kvietė dalyvauti jų organizuojamoje  respublikinėje prakartėlių parodoje- konkurse, Raganų muziejų aplankyti, palūšiniai jau užkvietė atvykti į žiemos pramogų šventę „Trauk stintelę“, o su  kolege bibliotekininkė Rita pasikalbėjome apie „knyginius“ reikalus.

 Anykštėnai irgi gražiai save pristatė:  kas linksmomis kalbomis, kas dainomis ar šokiais.  O tada jau atėjo laikas kūrybinėms užduotims: proto aštrumo ir miklumo, kūno judrumo ir išradingumo patikra. Kadangi užduotys sumanytos bibliotekoje, tai teko ir literatūrinius gebėjimus parodyti: komandinio darbo dėka „gimė“ trys nuotaikingi pasakojimai.

Šventė baigėsi – draugystė tęsiasi, tad atsisveikinome tardami „iki pasimatymo“.

Diana Šermukšnienė