Naujienos

Kaimynėli, labas

Spalio 12 d. šeštadienio pavakarę Rubikių biblioteka pakvietė bendruomenę į vakaronę.
Nors už lango lijo lietus, o rudeninė tamsa greitai apgaubė žemę, bendruomenės salėje tvyrojo gera nuotaika ir bičiuliški pasisveikinimo  žodžiai: „Kaimynėli, labas“.


Pirmiausia šie žodžiai buvo skirti susipažinimui. Vakaronėje dalyvavo ir ne visiems pažįstamų, tačiau nusipelniusių bendruomenei žmonių. Tai Egidijaus ir Andželos Tamošaičių šeima, kurios dėka gyvenvietė pasipuošė stogastulpiu. Jų dėka ( Egidijus – atsargos majoras) keletą metų iš eilės Rubikiuose vyko patriotinės edukacinės šventės Lietuvos kariuomenės savanoriams atminti.

„Kaimynėli, ką skaitai? – kartais ir to paklausiame, kai susitinkame su glėbiu knygų einantį iš bibliotekos savo kaimyną. Smagu, kad biblioteka turi aktyvų skaitytoją Albertą Gutauską, kuris dalyvavo iššūkyje „Vasara su knyga“ ir perskaitė 42 detektyvus. Nuo šių metų pradžios  Albertas perskaitė net 116 knygų. Tokio skaitytojo  galėtų pavydėti bet kuri biblioteka.

Vakaronės metu mus aplankė Rudenėlis su krepšiu užduočių ir dovanėlių. Netrūko juoko, nes užduotys buvo  ne visai paprastos, o su pagalvojimu. 

Džiugu, kad pavakaroti  susirinko bibliotekos skaitytojai, kaimynai ir visi kiti, kurie norėjo pabendrauti, pasišokti ir padainuoti. Vakaronės metu grojo visada renginiuose talkinanti kapela „Giminija“. Gyva muzika kvietė nesėdėti už stalų, o šokti, atlikti užduotis bei dainuoti iš visos širdies.

Rubikių bibliotekos informacija