Naujienos

„Knygelės laukia tavęs ieškok jos“ edukacinė popietė

Debeikių bibliotekoje kiekvieno mėnesio trečiadienį vyksta įvairios edukacinės popietės priešmokyklinio ugdymo grupės vaikams.


Spalio 2 d. vaikučiai susipažino su biblioteka, sužinojo kad tai yra vieta į kurią atėję, dar nemokėdami skaityti, gali rasti labai daug įdomių ir gražių vaikiškų knygelių.

Mažieji domėjosi įvairiomis garsinėmis knygelėmis, nes tokios knygos pamažu nutiesia kelią į knygų pasaulį. Vaikučiai labai domėjosi knygelėmis: atpažink balsus, spausk ir klausyk, pasakos su garsais, paspausk mygtuką ir išgirsi mane, gyvūnėlių garsai.

Bibliotekininkė Ingrida garsiai skaitė Zitos Gaižauskaitės eiliuotą pasakaitę „Šviesoforas“. Tai pamokanti pasakaitė, kaip teisingai reikia pereiti gatvę, nes gatvėje tyko labai daug pavojų.

Pasiklausę pasakaitės vaikai turėjo atlikti užduotį. Vyko spalvų ir figūrų linksmos pamokėlės. Mažieji gavo lapą, kuriame buvo įvairios formos figūros. Jas reikėjo apvedžioti ir nuspalvinti. Vaikai turėjo neskubėti ir sujungti taškelius rūpestingai. Taip mes mokomės, kaip lengviau išmokti rašyti taisyklingai. Vaikai dar susipažino su raide c, kurią turėjo nuspalvinti geltonai ir pasakyti kas žino daugiau geltonos spalvos daiktų.

Kitą trečiadienį garsiai skaitysime knygas, lavinsime kūrybiškumą ir mokysimės raidelių.

Debeikių bibliotekos bibliotekininkė
 Ingrida Markuns