Naujienos

Savanoriškos tarnybos galimybės jaunimui

Jaunimo savanoriška tarnyba (JST) – tai galimybė ne tik atrasti patinkančią veiklos kryptį, bet ir geriau pažinti save, ugdyti bendrąsias kompetencijas ir stiprinti pasitikėjimą savimi.

JST programa – intensyvi 6 mėn. trukmės savanorystės programa jauniems 14–29 m.  žmonėms, kurios metu savanoriaudami 40 val./mėnesį jaunuoliai turi galimybę gauti papildomą 0,25 balo stodami į bakalauro studijas.

Jauni žmonės savanoriauja pasirinktoje akredituotoje Priimančioje organizacijoje (PO) (statusą galite pasitikrinti Priimančių organizacijų duomenų bazėje https://jrd.lt, kartą per mėnesį susitinka su Savanorišką veiklą organizuojančios organizacijos (SVO) paskirtu mentoriumi (-e), analizuoja įgytą patirtį bei į(si)vardina išmokimus, suformuluoja tobulėjimo kryptis.

Savanoriai, kurie daugiau nei 3 mėnesius įgyvendina JST, įgyja JST Pažymėjimą – dokumentą patvirtinantį tarnybos metu įgytus ar sustiprintus įgūdžius, tačiau tik 6 mėn. (ne mažiau nei 40 val./mėn.) nenutrūkstama jaunimo savanoriška tarnyba užtikrina galimybę įgyti 0,25 stojamojo balo stojant į bakalauro studijas. Jaunimo savanoriškos tarnybos aprašą galite rasti: https://e-seimas.lrs.lt

KĄ DARYTI JEI NORIU TAPTI SAVANORIU?

Jeigu organizacija, kurioje nori savanoriauti yra Priimančių organizacijų sąraše ir nori jau šiais metais pradėti savanoriauti, tuomet reikia parašyti savo kontaktus (vardas, pavardė, telefono numeris, el. paštas, gimimo data, rajonas, pageidaujama savanorystės vieta) el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. arba https://www.facebook.com/taupenki/ ir su tavimi bus susisiekta.

Jeigu Priimančių organizacijų sąraše nėra organizacijos, kurioje norėtum savanoriauti, tuomet reikėtų kreiptis į Savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorę Ingą Beresnevičiūtę elektroniniu paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. , tel. (8 381) 58063.