Naujienos

„Poezija gerumo sparnuose“

Birželio 21-osios vakarą poezijos mylėtojai rinkosi į Kavarsko bibliotekos organizuojamą poezijos vakarą „Sparnai gerumo“.  Kaip ir kasmet renginys vyko prie Kavarsko Šv. Jono Krikštytojo šaltinio.

Vasariškoje žalumoje, šaltinio čiurlenime ir baltų dekoracijų fone renginio svečius sveikino Kavarsko seniūnė Šarūnė Kalibataitė ir kun. dr. Nerijus Vyšniauskas.

Džiaugiamės, kad ir šiemet sulaukėme būrio svečių ir žiūrovų. Galėjome vėl išgirsti Emilijos Lukšytės-Krušinienės, Aldonos Širvinskienės ir Albino Kuliešio kūrybą. Taip pat labai džiugu, kad panoro pas mus antrą kartą atvykti Kazimieras Klevinskas iš Ukmergės ir Virgilijus Bespalovas iš Kazlų Rūdos, kuris į renginį atsivežė ne tik eilėraščių, bet ir savo keramikos darbų parodą.

Be galo džiugu sulaukti naujų autorių savo šventėje, šiemet mums pirmą kartą prisistatė Vidutė Kazlauskienė iš Vilniaus ir anykštėnas Dainius Žąsinas.

Kadangi poezijos vakaras neįsivaizduojamas be dainų, nuoširdžiai dėkojame Ingridai  Spundzevičienei, Ramintai Adomonytei, Gretei  Jokubauskaitei už atliktas dainas ir Deimantui Valeikiui už gitaros stygų skambesį.  Už renginio temą ir scenarijų dėkojame šventės režisierei Onutei Buinevičienei, vedėjoms  Augustei Simanonytei, Martynai Maldžiūtei bei joms talkinusiems Ramintai Adomonytei, Gustei Kriaučiūnaitei ir Kasparui Gribuliui.

Iki susitikimo kitais metais.

Kavarsko miesto bibliotekos informacija
Fotografijos Stasio Sudeikio ir Žydrūnės Šiaučiulės