Naujienos

Bananų duona saulėtoms atostogoms

Iš ko žmonės kepa duoną? Dažniausiai – iš ruginių arba kvietinių miltų. O štai trečiokai kepė duoną iš bananų. Tiesa, šis kepinys tik vadinamas duona, iš tiesų tai – pyragas. Labai labai gardus.

Ketvirtadienio rytą mūsų bibliotekoje Kavarsko pagrindinės mokyklos-daugiafunkcio centro trečios klasės mokiniai vykdė integruotą pamoką, kurios metu kepėme gardų pyragą.

Užsiėmimo metu buvo panaudotos matematikos, lietuvių kalbos, technologijų ir kitų dalykų žinios. Įdomu, kodėl būtent bibliotekoje vyko ši pamoka? O gi todėl, kad čia gausu konditerijos knygų ir žurnalų. Viename iš jų, vaikų mylimiausiame žurnale Naminukas“, moksleiviai ir rado gardžiojo pyrago receptą.

Kepamo pyrago aromatas žadino bibliotekos lankytojų smalsumą ir apetitą. O mes visi kartu vaišinomės pyragu, naminėmis obuolių sultimis  ir kalbėjome apie artėjančias vasaros atostogas, juk mūsų bičiuliams jos jau greit prasidės ir visi susitiksime tik rugsėjį.

Linkime jums smagios ir kupinos nuotykių saulėtos vasaros. Atraskite naujų pomėgių, skaitykite knygas ir mėgaukitės atostogomis.

Kavarsko miesto bibliotekos informacija