Naujienos

Laiškai Kalėdų Seneliui skriejo iš Viešintų bibliotekos

„Mielas Kalėdų Seneli....“ – taip laiško autoriai kreipėsi į Kalėdų Senelį.


Pirmiausia vaikai prisistatė: vardas, kiek metų, kur gyvena, ką mėgsta veikti.

Kalėdų senelio pasiteiravo, kaip jam sekasi.

Juk Kalėdų Seneliui laiškas rašomas tik kartą per metus, tad būtų mandagu sužinoti, kaip jis gyvena, kaip laikosi jo elniai, elfai, Snieguolė.
Kalėdų laiške prisipažino, kokius gerus ir blogus darbus padarė per praėjusius metus. Išvardino, ką gero padarė namuose, savo šeimai, draugams, kam padėjo. Atsiprašė ir gailėjosi dėl negerų darbų, pažadėjo pasitaisyti.

Nors Kalėdų senelis viską mato ir žino apie mus, bet jam taip pat svarbu žinoti, kad esame nuoširdūs, nemeluojam ir norim būti gerais.

Mandagiai parašė laiške, ką norėtų gauti dovanų Kalėdoms. Parašė, kodėl nori būtent šio žaislo. Kalėdų Senelis vertina kuklumą, o vaikų godumas gauti labai daug dovanų jį liūdina, juk jis turi aplankyti daugybę vaikų per Kalėdas, ir visiems turi užtekti dovanėlių.

Padėkojo Kalėdų seneliui už jo gerumą, kad kasmet atneša  puikių dovanų ir džiaugsmo, parašė, kad tikisi, jog jis greitai perskaitys  laišką.

Kalėdų Senelis myli mandagius, dėkingus vaikus.

Perdavė linkėjimų Kalėdų senelio šeimai – elniams (ištvermės), elfams (greitumo). Palinkėjo jiems gražių dalykų, pasveikino artėjančių Kalėdų proga.


Viešintų bibliotekininkė J. Mameniškienė