Naujienos

Mokymai Bibliotekoje

Lapkričio 8 d. Anykščių L. ir S. Didžiulių viešojoje bibliotekoje vyko mokymai „Skaitmeninių technologijų raštingumas, medijų turinio kritiškumas ir saugumas internete“.

Mokymų metu kiekvienas dalyvis turėjo galimybę pažinti kintančią medijų aplinką bei suvokti jos teikiamus privalumus ir kylančias grėsmes, o jiems tai padaryti padėjo Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto doktorantas Tadas Žižiūnas ir socialinių tikslų ekspertas Darius Jokubaitis, kurie dalyvius išsamiai supažindino su naujausiomis skaitmeninėmis technologijomis (virtuali realybė, 3D spauda, skaitmeninis realybės objektų redagavimas) bei praktiniais elgesio virtualioje erdvėje saugumo aspektais.

Kiekvienam iš mūsų svarbu mokėti tiek analizuoti medijų turinį ir įvertinti perduodamus pranešimus, tiek gebėti valdyti tradicines bei skaitmenines technologijas, suvokti savo kaip medijų vartotojo teises ir atsakomybes.

Paskaita vyko pagal Lietuvos kultūros tarybos dalinai finansuojamą projektą „Skaitmeninių technologijų raštingumas, medijų turinio kritiškumas ir saugumas internete“.