Naujienos

Mokymosi galia ir žavesys. Suaugusiųjų mokymosi savaitė

Grožis ir sveikata iš gamtos.  Aliejinių kvepaliukų gamyba iš natūralių produktų Viešintų bibliotekoje
Gerai gyventi – tai ne tik džiaugtis puikia sveikata, bet ir nuolat ja rūpintis, būti atsakingam už savo asmeninį tobulėjimą.


Šiandien visi susiduriame su dideliu skubėjimu, stresu ir neapčiuopiama pasirinkimo gausa, kuri kaskart pareikalauja vis daugiau jėgų, atima džiugią nuotaiką ir silpnina atsparumą. Kad taip nenutiktų, kad būtumėm sveiki, stiprūs ir energingi Viešintų bibliotekoje lapkričio 23 d. buvo primenami žvalumo ir sveikatingumo receptai. Bibliotekoje svečiavosi UAB „Pilnatvė“ kūrėja Ž. Saprigonaitė.

Gamtoje apstu augalų turinčių gydomųjų ir organizmą puoselėjančių savybių. Norint tinkamai panaudoti gamtos dovanas reikia išmokti atpažinti augalus, žinoti jų veikliąsias savybes ir panaudojimo galimybes.

Kūrybinių dirbtuvių metu išsiaiškinome pagrindinius aromaterapijos principus, susipažinome su eterinių aliejų gausa, poveikį žmogaus sveikatai.

Pasinėrėme į nepakartojamą kvapų pasaulį, atsipalaidavome, pasinėrėme kiekviena į savo vidinį pasaulį. Susikūrėme tik savo aromatą, kuris džiugins kiekvieną dieną.

Viešintų bibliotekininkė Jolanta Mameniškienė