Naujienos

Turi pomėgių, idėjų? Susitikime bibliotekoje

Praėjo dar viena nacionalinė bibliotekų savaitė. Gyvename žinių ir informacijos visuomenėje, skubame ir dažnai žmogaus jausmai ir emocijos kieka užmaršty. Daugeliui knygų skaitymas, kompiuteris, spauda puikus laisvalaikio praleidimo būdas, tačiau ar pamąstome apie žmogaus ryšį su žmogumi? Todėl penktadienio popietę susirinkome prie arbatos puodelio padiskutuoti apie tai, kaip padidinti bibliotekos patrauklumą.

Daug yra kuriančių žmonių, bet ne kiekvienas išdrįsta parodyti savo kūrybinius gebėjimus, juk kūrybinis džiaugsmas dvigubai didesnis, kai juo daliniesi su kitais.

Nacionalinės bibliotekų savaitės metu Skiemonių bibliotekoje buvo parengtos parodos: tai Audronės Baškauskienės rankdarbiai iš šilko ir mažųjų bibliotekos lankytojų darbeliai pavasarine tematika.

Justas su Migle piešė savo pamėgtų pasakų herojus, o jaunimo atstovė Vanesa Vorobjovaitė pristatė savo perskaitytų knygų apžvalgą, kurios turėtų sudominti jos bendraamžius. Beliko tarti skaitytojams ačiū, kad esate kartu su mumis, kad ieškome naujovių, kuriame biblioteką kartu.

Skiemonių filialo bibliotekininkė
Danguolė Gaidukevičienė