Naujienos

Švaresnis balandis pakvietė į vaikų Velykėles


Balandžio 22-osios rytą N. Elmininkuose būriavosi jaunieji talkininkai. Ūžė vėjas, niūrus dangus siuntė debesis ir grasino lietumi. Gamta parodė ragus ir patikrino kiek atkaklumo turime savyje.

Nepasidavė jaunieji talkininkai: apsirengė šilčiau, čiupo maišus ir pasileido švarinti gamtos. Šiukšlių maišai prisipildė greitai, o kažkieno supiltą statybinių atliekų krūvą teko palikti: ne vaikiškoms rankoms įveikti tokį „turtą“. Teks pasitelkti techniką ir kviesti stipresnius darbininkus. Ir tvenkinio pakrantę teks kitą kartą tvarkyti – kai pradžius, kai oras bus palankesnis. Aplinkos švarinimas, gražinimas – nėra vienadienė akcija. Reikia kasdien gyventi tvarkingai, tik tada gamta mums padėkos.

Švaresnis balandis pakvietė į vaikų velykėles.

Jau nebeskaičiuojame kelintą kartą mūsų vaikai kartu švenčia vaikų velykėles. Kasmet spalviname popierinius kiaušinukus ir bibliotekai padovanojame pavasarinę parodą. Ir kieme augančią alyvą papuošiame, padedame žiedais pražydėti. Linksmoji dalis – margučių ridenimas. Atkaklios varžytuvės buvo, nugalėjo Kamilė, prisirinkusi pilną kraitę margučių. Daug azarto sukėlė ir kita užduotis – suskaičiuoti, kiek gi bibliotekoje „gyvena“ pelėdų. Ir spėlioti bandyta, nes skaičiuojant ne kartą skaičiai pasimetė. Tiksliausias buvo Rokas, suradęs pusšimtį pelėdų.
Namo neskubėjo niekas: dar ir dar kartą margučius rideno, vaišinosi bendruomenės dovanotais saldainiais.