Skaitymo iššūkis Elmininkų bibliotekoje


Ateina vasara ir atneša savus iššūkius. Kiekvienam skirtingus: išsimaudyti ir pasidžiaugti saule, nuravėti daržą ir nušienauti pievą, aplankyti tolimą kraštą ar pasigrožėti gimtinės gamta... O biblioteka pasiūlė naują iššūkį: perskaityti 10 knygų.

Tikram skaitytojui – tai nėra sunki užduotis, tačiau teko savo pasirenkamas knygas derinti pagal tai, kaip jos atitinka iššūkį: knyga, kurios pavadinime yra skaičiaus, pagal kurią sukurtas filmas, ar veiksmas vyksta egzotiškoje šalyje, kuri padės ko nors išmokti ar buvo draudžiama kurioje nors šalyje ir pan. Vasaros malonumų iššūkiai visada pristabdo skaitymo azartą, tad ne visiems Elmininkų bibliotekos skaitytojams užteko ryžto jį priimti. 

Be konkurencijos, pirma įveikusi užduotį – aktyvi, smalsi, žingeidi skaitytoja Ugnė Jakeliūnaitė. Ji ir tapo nugalėtoja mūsų skaitytojų tarpe. Visas užduotis įveikė ir Kamilė Skrodenytė, Dovilė Pratapaitė. Iš suaugusiųjų tarpo nugalėtojais tapo Daiva Jurkštaitienė ir Auksė Jonkienė. Visoms šioms skaitytojoms buvo įteiktos padėkos ir bibliotekos dovanos.

Iššūkis baigėsi, tačiau meilė knygai nepriklauso nuo to, kiek dovanų gauni, tad ir šiandien bibliotekoje lankosi tie, kuriems artima ir reikalinga knyga.

Bibliotekininkė Diana