Prigimtinis kvėpavimas
 

2015 m. vasario 21 d. Svėdasų bibliotekoje jau kelintą kartą lankėsi nuostabi moteris, gydūnė, inžinierė – Danutė Januškienė, knygos „Prigimtinis kvėpavimas” autorė.

Danutė unikalios praktikos - prigimtinio kvėpavimo – sugalvotoja. „Vos užgimę mes kvėpuojame taisyklingiausiu būdu“ – sako Danutė.

Ši technika ne tik išvaduoja organizmą nuo ligų, netgi pačių sunkiausių, svarbiausia – giluminio kvėpavimo metu ateina pačios protingiausios mintys, gaunami atsakymai į visus rūpimus klausimus. „Prigimtinis kvėpavimas išlaisvina mūsų vidinį žinojimą, išvaduoja iš tamsos išmintį, kuria naudojamės automatiškai. Absoliutus žinojimas yra mumyse.“ – tvirtina metodo autorė.

Susitikimo metu klausėmės autorės pasakojimo apie jos pačios kelią į sveikatos susigrąžinimą. Linksma ir jaunatviška moteris visus užkrėtė optimizmu, tikėjimu, kad mes galime viską, reikia tik imti ir daryti. Taigi ėmėme daryti. Danutė pravedė daugiau nei valandą trukusią kvėpavimo sesiją visiems susirinkusiems. Potyrių buvo įvairiausių. Gydūnė kantriai ir su meile kiekvienam aiškino jo diskomfortinės būsenos priežastis, skatino kvėpuoti toliau, domėjosi kiekvieno pajautimais. Laikas pralėkė nepastebimai. Visi gavome namų darbus, kuriuos autorė pažadėjo patikrinti vasarą, kai atvyks į kitą susitikimą.

Po aktyvaus darbo, turėjome galimybę įsigyti Danutės Januškienės knygą. Autorė ją rašė net keturiolika metų. Dabar pirkome septintą šios knygos leidimą.

Tardami gydūnei „ačiū“, pasižadėjome, kad kiekvieną trečiadienio vakarą rinksimės kartu atlikti prigimtinio kvėpavimo praktikos. Dėsime pastangas, kad susigrąžintume sveikatą, išsivaduotume iš visų problemų, išmoktume visiems skleisti džiaugsmą ir meilę. Tai bus pati didžiausia mūsų, svėdasiškių, padėka, dovana ir įvertinimas mokytojai – gydūnei Danutei Januškienei už jos darbą, pastangas, atsidavimą ir meilę žmonėms. Mes dirbsime ir lauksime naujų susitikimų.

Virginija Valikonytė