VAIKŲ VELYKĖLĖS ELMININKŲ BIBLIOTEKOJE

Jau tradicija tapęs „Naisių vasaros“ komandos organizuojamas renginys - „Vaikų Velykėlės“ vėl padovanojo šventę elmininkiečiams. Tai konkursas, puoselėjantis gilias lietuviškas tradicijas, ugdantis tautišką vaikų mąstyseną ir bendrumo dvasia sujungiantis šeimas.

Dar iki šventės paruošėme didžiojo margučio muliažą (2 m aukštis, 1 m plotis), ant kurio turėjo būti dėliojama, klijuojama, piešiama aplikacija su istoriniais margučių marginimo raštais.

Nemažas būrys vaikučių kibo į darbą. Margučius margino kaip kas išmanė: raštais, gėlėmis, ornamentais... O tada jau visi kartu puošėme Didįjį margutį.

Šventė tęsėsi žaidžiant liaudies žaidimus. Labiausiai patiko ridenti margučius, rinkome ir toliausiai nuriedėjusį margutį, ir taikliausiai rankos paleistą ridenimo taku, stengiantis numušti kuo daugiau kiaušinių. Visi vaikai buvo apdovanoti organizatorių dovanomis - Naisių vasaros teatro muzikinio spektaklio vaikams, tėvams ir jų draugams ,,Pasaka apie obuolius ir kitus Obelių gyventojus“ DVD diskais, papildomais prizais ir vaišėmis, kuriomis pasirūpino N. Elmininkų kaimo bendruomenė.

Didžiojo margučio foto nuotrauka išsiųsta organizatoriams - „Naisių vasaros“ komandai.
 

Elmininkų filialo vyr. bibliotekininkė Diana Šermukšnienė