Gustavo Saugaus interneto žygis per Lietuvos bibliotekas

Gustavo Saugaus interneto žygis per Lietuvos bibliotekas

 

„Gustavo Saugaus interneto žygis per Lietuvos bibliotekas“ unikalus tuo, kad vaizdo transliacijų būdu suvienys per tūkstantį šalies viešųjų bibliotekų ir keliasdešimt tūkstančių jų lankytojų. Vienu metu tarpusavyje varžysis ir savo proto aštrumą bei žinias demonstruos komandos iš visos Lietuvos.

Vasario 8 dieną bibliotekos galėjo išbandyti savo žinias su kitomis komandomis iš visos Lietuvos, kurių buvo prisijungę net -1666 . Varžėsi atsakinėdami į klausimus apie Saugaus interneto dieną.

Ažuožerių biblioteka subūrė darnią komandą ir savo proto aštrumą pademonstravo susiremdama su komandomis iš visos Lietuvos. Ažuožeriečiai savo komandai davė senovinį kaimo pavadinimą „Zaoziorai“. Klausimai buvo sudėtingi juk internetas yra vieša erdvė, kurioje būtina elgtis atsargiai, kad nekiltų pavojus mums patiems ar net mūsų artimiesiems. Todėl svarbu žinoti, kaip saugiai bendrauti, naršyti ar naudotis kitomis paslaugomis: ką galima pasakoti savo internetiniams draugams, o ką geriau pasilaikyti sau pačiam.

Ažuožeriečių komandą sudarė: kapitonas: Irmantas Agafanovas (Takeris), Vitalijus Norvilaitis, Povilas Pesliakas.
Viktoriną „Protų kovos“ su Gustavu organizuoja projektas „Bibliotekos pažangai“