Išvyka į miesto šventes renginius

Išvyka į miesto šventes renginius

 

Liepos 30 dieną, Ažuožerių bibliotekos jaunieji skaitytojai kartu su bibliotekininke buvo suorganizavę išvyką į Anykščių bibliotekos organizuojamus miesto šventės renginius. Tik nuvykę aplankė ažuožeriečių iš augalėlių „nuaustą“ floristinį kilimą. Vaikučiams jis buvo ypatingas, juk jų mamytės visą penktadienį „audė“, jį dabino lauko augalais, o prie galutinio rezultato visi nusifotografavo.


Jau tik atvykus į Anykščius, prie kultūros rūmų, visų akis patraukė didelė ir spalvota palapinė. Mūsų miestą aplankė projekto „ Bibliotekos pažangai“ - interaktyvi bibliotekos palapinė. Su įdomumu išbandėme naujas pramogas.

Dalyvavome edukaciniame žaidime „Atsargus internete“, kūrybiškumą išbandėme dalyvaudami piešinių konkurse: „Piešiame svajonių biblioteką“, kūrėme ketureilį apie biblioteką. Ir kaip džiugu kai pirmadienį dviem mūsų mergaitėms: Tomai ir Gretai Matulionytėms paskambino ir pranešė, kad už piešinius laimėjo „Bibliotekos pažangos“ atminimo dovanėles. Neišdildomą įspūdį paliko „Raganiukės teatro“ spektaklis vaikams - @pasaka „Katinėlis ir gaidelis“, apie atsargų elgesį internete.

 

vyr. Bibliotekininkė Daiva Agafanovienė