Ažuožeriai. Ažuožerių bibliotekoje - „Užburtas piratų laivas“

Jau septynerius metus Ažuožerių kaimo vaikai (Anykščių rajonas), vasaros atostogų metų rinkosi į vaikų laisvalaikio užimtumo stovyklą. Šių metų stovyklos tema buvo „Linksmieji piratai“. Labai džiugu, kad biblioteka - erdvė, kurioje galima ne tik skaityti, mokytis, tobulėti, bet ir kurti, bendrauti, leisti laisvalaikį. Šio vaikų projekto organizatorė, Ažuožerių kaimo bibliotekininkė ir Ažuožerių kaimo bendruomenės pirmininkė Daiva Agafanovienė.
Baigiamasis stovyklos uždarymo renginys „Užburtas piratų laivas“ įvyko 2012m. rugpjūčio 24 dienos popietę.
Žiūrovų, dalyvių ir svečių laukė nuotaikinga, linksma meninė programa, linksmieji žaidimai, nakvynė bibliotekoje ir aišku, kokia šventė be šventinio torto
Pasveikinti renginio dalyvių, pasidžiaugti paskutinėmis vaikų atostogų dienomis ir palinkėti gerų mokslo metų atvyko garbingi svečiai: Anykščių seniūnijos seniūnas Eugenijus Pajarskas ir Anykščių Liudvikos ir Stanislovo viešosios bibliotekos metodinio darbo organizatorė Vida Kontrimavičienė.
Tapo tradicija, į šventinį baigiamąjį renginį pasikviesti ir svečių iš kitų kaimo bibliotekų. Sulaukėme svečių iš Kavarsko miestelio (vadovė Kavarsko miestelio bibliotekininkė Eugenija Zajankauskaitė), Traupio (vadovė bibliotekininkė Ramunė Musteikienė), Staškūniškio (vadovė bibliotekininkė Gražina Adomavičiūtė) ir Surdegio  (vadovė bibliotekininkė Janina Uzdrienė).
Labai smagu kad projektas sulaukė ir rėmėjų. Tai: ANYKŠČIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ, ANYKŠČIŲ LIUDVIKOS IR STANISLOVO DIDŽIULIŲ VIEŠOJI BIBLIOTEKA, UAB LEIDYKLA "JŪSŲ FLINTAS", PARDUOTUVĖ „RUDILĖ“, AŽUOŽERIŲ MOTERŲ KLUBAS.

Ažuožerių kaimo bibliotekininkė ir bendruomenės pirmininkė
Daiva Agafanovienė