Archyvas

Maloniai kviečiame

ŠIANDIEN

Lapkričio 25 d. (ketvirtadienį), 17.30 val. Anykščių L. ir S. Didžiulių viešojoje bibliotekoje susitikimas su knygos „Nelly Paltinienė, Tu ateik į pasimatymą“
autore, BALTO leidybos namų redaktore 
Irma Laužikaite.

Apie pokalbius su Nelly Paltiniene iki pat jos gyvenimo pabaigos ir dvejų metų darbo užkulisius.

Skaityti daugiau...

„Svajonės ir ilgesys Burbiškyje“. Šiaurės šalių literatūros savaitė 2021 m.

Lapkričio 19 d. vyko popietė „Svajonės ir ilgesys Burbiškyje“. Su vaikučiais kalbėjomės apie Šiaurės šalių rašytojus, pati žinomiausia vaikų tarpe yra Astrida Lindgren.

Skaityti daugiau...

Šiaurės šalių savaitė Staškūniškio bibliotekoje

Šiemet Šiaurės šalių literatūros savaitė kvietė vaikus ir suaugusiuosius į garsinio skaitymo renginius svajonių ir ilgesio tema. Šis laikmetis paženklintas didesnių atstumų, užvertų sienų, tačiau svajonės ir ilgesys mus jungia ir vienija.

Skaityti daugiau...

Nacionalinis kraujo centras kviečia dovanoti kraujo Anykščiuose


Kraujo donorystės akcija Anykščiuose vyks lapkričio 23 dieną, antradienį, 10:00–17:30 val., Anykščių rajono savivaldybės Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešojoje bibliotekoje
(Vyskupo skv. 1, Anykščiai).


Privaloma registracija
tel. +370 698 14903

Skaityti daugiau...

Skaitymo skatinimo akcija

2021 m. lapkričio 22–29 d. Ignalinos, Utenos, Anykščių, Molėtų ir Zarasų viešosios bibliotekos kviečia 6-12 metų vaikus dalyvauti bičiuliškoje skaitymo skatinimo akcijoje „Aš turiu tave, tu turi mane!“.
Registruokis savo bibliotekoje!

Anykščių L. ir S. Didžiulių VIEŠOJI BIBLIOTEKA Vyskupo skveras 1, Anykščiai
Vaikų literatūros ir edukacijos skyrius Tel. (8 381) 51 850;  el. p.  Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.

Skaityti daugiau...

GYVENIMAS POEZIJOS RITMU

Š. m. lapkričio 20 d., kaip ir prieš šešetą metų, N. Elmininkuose viešėję marčiupiečiai vėl „gyveno poezijos ritmu“. Dainiaus Ž. iniciatyva organizuotame renginyje skambėjo eilės ir bardų (Algio B., Vlado B.) dainos.

Skaityti daugiau...