117 „laiko žingsnių“

Karštą birželio 21-osios popietę gausus būrys poezijos mylėtojų Andrioniškyje susirinko sutikti knygos „Laiko žingsniai“. 

Gerai visų pažįstamas ir mylimas bibliotekininkas Antanas Žvikas, išpažįstantis meilę gamtai ir žmogui, atrinko mylimiausias eiles ir,  paskatintas žmonos Palmyros bei draugų, pasiryžo savo mintis įamžinti baltuose popieriaus lapuose.

Greitai ir lengvai gimė knyga. Tokia, kaip ir Antano eilėraščiai. Lengva ranka parašyti, grožiu ir meile apipinti, su saikingomis, bet labai tiksliomis iliustracijomis. Renginio metu daug apie patį Antaną, kaip ir kodėl jis rašo, nekalbėjome. Jis gerai pažįstamas, ne kartą mus džiuginęs eilėmis, ne kartą ir pasakojęs, kaip pavyko prisijaukinti kūrybos mūzą.

Eilėraščius reikia girdėti, tad didžiausią dėmesį ir skyrėme jų įgarsinimui, o renginį pagyvino Jurgitos Baldauskienės ir Roberto Raišelio dueto bei „Elmės“ ansamblio dainos.

117 „laiko žingsnių“ sudėta į knygą. Jauki ir daininga Antano kūryba, tad vienas eilėraštis beveik ekspromtu virto daina.

Renginiui pasibaigus, poetas Antanas priiminėjo sveikinimus ir mielai vardiniu rašikliu ant knygos  dėjo autografus...

Diana Šermukšnienė, „Marčiupio“ klubas