„Kas švyti vasario nakties danguje? (Ne)tradicinė poezijos naktis

Kasmet paskutinį vasario penktadienį į Anykščius, literatūros sostinę, susirinkdavo poezijos mylėtojai iš įvairiausių Lietuvos kampelių. Gausus kūrėjų būrys ir bardai iki aušros dalindavosi savo kūrybos vaisiais. Su nerimu laukėme šių metų. Kviesti į renginį – negalime, bet ir be poetinės nakties negalime likti.

Tad kilo sumanymas pasitelkti technologijas – kompiuterį ir interneto ryšį. Iki paskutinės dienos „skrido“ eilės: laiškuose, fotografijose, žinutėse. Visa tai reikėjo perrašyti, sudėlioti, pagražinti muzikiniu fonu. Seniai pažįstami draugai iš Pakruojo, Kėdainių, Kupiškio, Zarasų, nauji vardai... 16 rajonų atstovai, per 70 dalyvių: klubai, gimnazistai, pavieniai kūrėjai dalinosi eiliuotu žodžiu. Nelengvas darbas buvo visa tai sudėlioti į visumą.

Informacija paskelbta YouTube kanale: „Kas švyti vasario nakties danguje“ 2021 I dalis – svečių kūryba, II dalis – „Marčiupio“ klubo ir svečių. Skambėjo bardų Aldutės Lučinskaitės (Ukmergė), Audronės Misiukaitės ( Utena), anykštėnų Algimanto Barono, Vidmanto Plėtos, Vlado Baranausko dainos. Vasario nakties (ne)tradicinis švytėjimas plačiai sklinda ir tikimės, kad 2022 vasario 25-ąją susitiksime „gyvai“, pas mus, Anykščiuose.
Ačiū dalyvavusiems, sėkmės kūryboje.

„Marčiupio“ klubo vardu – Diana Šermukšnienė

I dalis
https://youtu.be/6VuCtil59tg

II dalis
https://youtu.be/VE4E8D8GouI