Kviečiame stebėti tiesioginę transliaciją

Spalio 29 d., antradienį, 11 val., kalbėsime apie tai, kokių sveiko gyvenimo būdo pokyčių pavyko pasiekti dainininkei Inetai Puzaraitei-Žvagulienei ir verslininkei bei kūrybininkei Julijai Žižei, dalyvaujančioms sveiko gyvenimo būdo pokyčių eksperimente „Gyventi sveikai – gera!“. Ar padedant medikų komandai joms jau pavyko suformuoti naujus įgūdžius? Ką jos patartų visiems, norintiems pradėti gyventi sveikiau?

Taip pat transliacijos metu psichologė Daiva Gaidukevičienė patars, kodėl svarbu rūpintis ne tik fiziniu kūnu, bet ir psichine būsena.

Transliaciją galėsite stebėti nurodytu laiku internetu tiesiogiai (per mobiliuosius įrenginius arba kompiuterius), paspaudę šią nuorodą:

https://www.youtube.com/watch?v=GZCo3OaO8PQ

Transliacija rengiama bendradarbiaujant su LR sveikatos apsaugos ministerija, kuri įgyvendina Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės lėšomis finansuojamą projektą „Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija – informavimas apie veiksmų programą“.

Pagarbiai

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka

Tiesioginių transliacijų organizatoriai

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka
Gedimino pr. 51, 01109 Vilnius, Lietuva
Mob. +370 675 70 591 El. p.  Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.
www.lnb.lt  |  Facebook  |  YouTube