Poezijos šventė, skirta Kavarsko kūrėjams

Šiais metais Kavarsko miestas mini 480-ies metų jubiliejų. Ta proga kasmetinis  jau tradiciniu Joninių renginiu tapęs poezijos vakaras „Žmogaus gyvenimas – degimas medžio“ buvo skirtas Kavarske gyvenusiems ir tebegyvenantiems kūrėjams  pagerbti.


Nors renginio vakarą pakilo vėjas ir sinoptikai žadėjo lietų, tačiau visa tai neišgąsdino poezijos mylėtojų. Gausus būrys kavarskiečių  bei miestelio svečių rinkosi išgirsti jau spėtų pamilti ir dar nė karto pas mus neviešėjusių poetų. 

Šventėje savo eiles skaitė jau visų gerai žinomi ir pamėgti poetai Albinas Kuliešis, Aldona Širvinskienė, Emilija Lukšytė – Krušinienė. Pirmą kartą svečiavosi jonaviškis Albinas Pavasaris ir Panevėžio rajono literatų klubo „Polėkis“ prezidentas Stanislovas Grigas. Taip pat jau antrus metus sulaukėme gydytojos, Kupiškio rajono literatų klubo “Lėvens balsai“ narės Nijolės Narmontienės, Lietuvos nepriklausomų rašytojų sąjungos nario Petro Zlatkaus ir ukmergiškio Kazimiero Klevinsko.

Savo balsais ir gitarų stygų virpesiais susirinkusius džiugino bardai Elena Freder ir Algimantas Baronas  bei jaunieji kavarskiečiai Ieva Šimonytė ir Deimantas Valeikis.

Poezijos vakarą vedė Onutė Buinevičienė, jai talkino Augustė Simanonytė, Kornelija Pečiulytė ir Sindija Gansiniauskaitė.

Kavarsko miesto bibliotekos informacija
Nuotraukos Albino Kuliešio