Skaitau ir dalinuosiBibliotekos lankytojai skaito, diskutuoja, siūlo knygas 

 

 

 

 

 

****************** ************** ********************** ******************

Alice Hoffman, „Priešybių santuoka“.

Intriguojanti istorija apie uždraustą meilę tropinėje Šventojo Tomo saloje ir nepaprastą moterį, davusią gyvybę impresionizmo tėvui, dailininkui Kamiliui Pisaro. Rakelė visada svajojo apie gyvenimą tolimajame Paryžiuje. Jaunutė buvo ištekinta už žymiai vyresnio našlio su trimis vaikais. Bet jos pavydėtina stiprybė neleido palūžti. Staiga mirus vyrui, ji užmezgė meilės ryšį su jo sūnėnu Frederiku, atvykusiu iš Prancūzijos.
Labai poetiška kalba, egzotiškais vaizdais ir filosofinėmis įžvalgomis atgaivinama įstabi Rakelės ir Frederiko santuokos istorija, subtiliai primenanti, kokia nepaprastai sudėtinga ir nepaklūstanti jokioms taisyklėms yra žmogaus širdis. Tai – ne kažkokia banali besikartojanti meilės istorija. Tai nuostabi knyga, nuo kurios negali atsitraukti, žaviesi, liūdi, verki ar kartu džiaugiesi. Tai ir istorija, būtinai paskaitykite.

Nijolė

 

 

 ****************** ************** ********************** ******************

Paula Hawkins, „Mergina traukiny“.

Sukluskite tie, kurie mėgaujatės, skaitydami trilerius. Tai trileris, kuris pakeis jūsų požiūrį į kitų žmonių gyvenimą. Reičelė kasdien važinėja traukiniu tuo pačiu maršrutu iš namų į Londoną ir atgal. Kasdien ji mato viename namų kvartale gyvenančią porą – pusryčiaujančią, geriančią kavą terasoje. Jų gyvenimas, Reičelės akimis, tiesiog tobulas. Bet kartą išvysta kai ką, kas ją pribloškia. Ar tai, ką ji matė, kaip nors susiję su tolesniais sukrečiančiais įvykiais? Istorija, lyg tas traukinys, prasiveržia pro apsnūdusį Londono priemiestį... tiesiog negali liautis versti puslapių..
Iš tikrųjų , negalėjau atsitraukti nuo šios knygos, taip norėjosi užbėgti už akių, sužinoti viską. Istorija paini, tik perskaičiusi daugiau kaip pusę knygos, ėmiau įtarti, kas tikrasis žudikas. Skaitykit, tikrai nenusivilsit. 

Daiva

 

 

 

 


****************** ************** ********************** ******************

Jennifer Ryan, „Čilberio moterų choras“

 

Tai knyga apie tikrąją moterų stiprybę karo metu. Viskas vyksta Anglijoje, Kente, Čilberyje 1940 – aisiais. Vyksta karas, artėja vokiečiai, idiliška Čilberio ramybė sutrupėjo. Bet ir šiuo metu liko viltis.
Rekomenduoju paskaityti šią knygą.

  
      Diana

 

 

 

 

 

 

****************** ************** ********************** ******************